vyhledat

MELVIN osvětlené číslo

01.únor 2021

 

Dvířka poštovní schránky jsou vybavena LED podsvícenou plochou pro popisné číslo domu. LED plocha je napájena přiloženou dobíjecí tužkovou Ni-MH baterií AA 600mAh. Díky zabudovanému spínačí se světelným čidlem se plocha rozsvítí, jakmile se venku začne stmívat, a šetří tak kapacitu baterie za denního světla. Přes den se pomocí solárního panelu baterie znovu dobíjí, aby byla připravena na večerní svícení.

Schránka pohodlně pojme obálku o velikost A4. Dopisní vhoz je umístěný na vrchní straně a krytý těsnou sklapkou, aby vaše korespondence byla v bezpečí. Samozřejmostí je plastové okénko pro jmenovku ve dvířkách.

V balení naleznete arch se samolepícími čísly. Dale také 2 klíče, v případě potřeby více klíčů máme k dispozici odlitky kompatibilní s osazenými zámky. Dále balení obsahuje spojovací materiál, který slouží k bezpečnému uchycení poštovní schránky.

 

Poštovní schránka MELVIN

Rozměry:
305x335x96mm
 

<< Všechny novinky

Velkoobchod zámků, kování, poštovních schránek a dalšího materiálu pro stavební a nábytkářský průmysl a železářství.

Nabízíme kompletní a ucelený sortiment především pro výrobce nábytku, stavební firmy, architekty, realizátory interiérů a velkoobchody železářstvím.

Fakturační údaje

Satos Prostějov a.s.,
Vrahovická 4609
796 01 Prostějov
Česká republika

IČO: 41503589
DIČ: CZ41503589

Člen skupiny CIDEM Holding CIDEM Holding

mapa

SATOS Prostějov a.s. © 2021 Všechna práva vyhrazena | Zásady ochrany osobních údajů

Realizace © 2017 WINTERNET s.r.o.