vyhledat

 NOVÉ
Všeobecné obchodní podmínky (VOP)
 platnost od 01.12.2022
 
znění nových VOP zde:

Zavazadlové zámky TSA

06.listopad 2020

Visací zámky s certifikací TSA vhodné především pro zajištění cestovních zavazadel při dopravě prostřednictvím leteckého provozu. Certifikace TSA umožnuje při případné kontrole zavazadla letištnímu personálu otevřít zámek bez jeho poškození a po provedení kontroly zavazadlo opět uzamknout. 

Všechny níže uvedené visací zámky jsou dodávány v pevném oboustranném blistru, který je nerozebíratelný. Blistry jsou opatřeny euro výsekem a uzpůsobeny k zavěšení.

Běžně používaný ocelový třmen jsme u tohoto zámku nahradili bezpečnostním ocelovým lankem o průměru 2mm a délce 135mm. Jeho největší výhodou je flexibilita a ohebnost. Uzamykací mechanismus na trojmístný kód poskytuje možnost 1000 variant nastavení kódu, který je možné kdykoliv změnit.
 
 
Zavazadlový visací zámek s kódovým mechanismem. Bezpečnostní třmen z tvrzené oceli. Uzamykací mechanismus na trojmístný kód poskytuje možnost 1000 variant nastavení kódu, který je možné kdykoliv změnit.
 
Zavazadlový visací zámek s mechanismem na klíč. Balení obsahuje 2 klíče. Nejmenší z celé řady našich visacích zámků s certifikací TSA.
 

<< Všechny novinky

Velkoobchod zámků, kování, poštovních schránek a dalšího materiálu pro stavební a nábytkářský průmysl a železářství.

Nabízíme kompletní a ucelený sortiment především pro výrobce nábytku, stavební firmy, architekty, realizátory interiérů a velkoobchody železářstvím.

Fakturační údaje

Satos Prostějov a.s.,
Vrahovická 4609
796 01 Prostějov
Česká republika

IČO: 41503589
DIČ: CZ41503589

Člen skupiny CIDEM Holding CIDEM Holding

mapa

SATOS Prostějov a.s. © 2022 Všechna práva vyhrazena | Zásady ochrany osobních údajů

Realizace © 2017 WINTERNET s.r.o.